۱۳۹۸-۰۲-۱۷
معاون علمی آستان قدس رضوی

ترويج فرهنگ ازدواج صحیح یکی از رسالت‌های خادمياران علمی است

دکتر مهدي نژاد نوری در نشست رابطين کانون‌های علمي خادمياری رضوی در شهرستان یزد گفت: ترويج فرهنگ ازدواج صحیح یکی از رسالت‌های خادمياران علمی است.

به گزارش آستان نیوز، معاون علمي آستان قدس رضوي در همايش «ترويج فرهنگ ازدواج و پيشگيري از طلاق» که در حاشیه نشست خادمیاران علمی رضوی برگزار شد گفت: یکی از رسالت های خادمياران علمی ترويج فرهنگ ازدواج صحیح است که در اين خصوص کانون‌هاي علمي بايد ورود پيدا کنند و علت کاهش آمار ازدواج جوانان را جويا شوند و به بحث و گفتگو بپردازند.
مهدی نژاد نوری با اشاره به اينکه مهمترين مشکلات جوانان و روي نياوردن به ازدواج نداشتن کار مناسب، وضعيت اقتصادی جامعه، تجمل گرايي و همچنين بالا بردن مهريه دختران توسط خانواده ها است عنوان کرد: مسئولين فرهنگي و اقتصادي کشور بايد در اين زمينه ورود پيدا کنند و نگذارند آمار ازدواج جوانان کاهش پيدا کند چراکه عدم ازدواج باعث فسادهاي اخلاقي و مالي شده و آستان قدس رضوي آمادگي دارد براي ترويج فرهنگ ازدواج صحیح از هيچ کوششي دريغ نورزد.
شایان ذکر است دومین گردهمایی خادمیاران علمی کشور به میزبانی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان یزد و با طرح موضوعات علمی روز با هدف هم فکری خادمیاران علمی با مدیران علمی آستان قدس رضوی برگزار شد.
در این نشست همچنین راهبردهای علمی خادمیاران رضوی در سال 1398 به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود