۱۳۹۸-۰۱-۲۸

انتشار 97 اثر چاپ نخست به همت بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی

مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در سال گذشته 97 اثر چاپ نخست به همت این مرکز منتشر و روانه بازار نشر شده است.

حجت‌الاسلام سید محمود مرویان حسینی با اشاره به فعالیت‌های بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در سال گذشته و گزارشی از فعالیت‌های پیش روی این مرکز در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: در سال 97 تعداد آثار چاپ نخست بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی در مقایسه با سال‌های گذشته با تعاملات و تلاش‌های گروه‌های پژوهشی افزایش یافته است.
مدیر عامل بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی افزود: با تشکیل معاونت علمی در آستان قدس رضوی فعالیت مجموعه‌های آستان قدس رضوی بیش از گذشته زیر نظر بوده و انتظارات و مطالبات نیز افزایش یافته است؛ بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی نیز از این قاعده مستثنی نیست و مطالبات و انتظارات از این مجموعه بیش از گذشته است.
وی ادامه داد: ما نیز برای پاسخگویی به این انتظارات و تأمین خواسته‌ها باید در حد ظرفیت‌هایمان پاسخگو باشیم؛ لازمه این پاسخگویی پویایی، انسجام، محدود نشدن به پروژه‎های گذشته، ثبت سوابق و مراقبت در فرایندها، تقویت توان و ارائه برنامه‌ای دقیق است که همه این کارها بر عهده مدیران گروه‌های پژوهشی این مرکز است.
حجت‌الاسلام مرویان حسینی افزود: باید بیش از پیش به آموزش‌های تخصصی، تألیفات، نظریات، شبهات و منشورات جدید توجه کنیم و به منظور پاسخگویی هر چه بهتر می‌بایست گردونه پر شتاب و جذابی را طراحی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: باید ویژگی‌ها و شایستگی‌های آثار منتشر شده بنیاد به نویسندگان و استادان معرفی و در آغاز شکل گیری طرح، در آستانه چاپ آثار و پس از آن، جلسات نقد برگزار و نقاط ضعف و قوت آن اثر مطرح شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود