۱۳۹۸-۰۱-۲۸

کانون‌های علمی خادمیاری رضوی در ۲۷ استان کشور تشکیل شده است

مسئول امور خادمیاران علمی آستان قدس رضوی گفت: کانون‌های علمی خادمیاری رضوی در ۲۷ استان کشور تشکیل شده است.

دکترمهدی بادپا در گفتگو با   خبرگزاری آنا، در تبیین اهداف کانون‌های خادمیاری علمی رضوی گفت: هدف از تشکیل کانون‌های خادمیاری رضوی در سراسر کشور توجه به این اصل است که خدمت به امام رضا (ع) محدود به محدوده حرم و شهر مشهد نشود و افرادی که علاقه‌مند به خدمت به حضرت امام رضا(ع) هستند بتوانند در شهر، محل کار و زندگی خودشان، با وقت‌گذاری در راستای رفع محرومیت‌زدایی و کارهای عام‌المنفعه و خیریه و وقف علمی و سایر خدمات مشابه خدمتی شایسته به مردم و جامعه در راستای خدمت به امام رضا (ع) انجام دهند.

مسئول امور خادمیاران علمی آستان قدس رضوی گفت: از اهداف خادمیاری علمی می‌توان به مواردی ازجمله رفع نیازهای مهم آستان قدس رضوی به‌صورت دقیق و عالمانه در حداقل زمان ممکن، تقویت انسجام و وحدت ملی با شکل‌گیری شبکه بزرگ خادمیاران متشکل از افراد متخصص و فرهیخته اشاره کرد.

وی تصریح کرد: تاکنون کانون‌های علمی خادمیاری در ۲۷ استان کشور تشکیل شده است. همچنین لازم به ذکر است که اولین نشست مسئولان کانون‌های علمی استان‌ها، ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ در معاونت علمی آستان قدس در بنیاد پژوهش‌های اسلامی واقع در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.

بادپا بیان کرد: دومین نشست هم‌اندیشی رابطین کانون‌های خادمیاران علمی آستان قدس رضوی پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت در شهر یزد با حضور محمد مهدی‌نژاد‌نوری معاون علمی آستان قدس رضوی و مسئولان کانون‌های خادمیاران علمی استان‌ها برگزار می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود