۱۳۹۸-۰۵-۱۲
اولین جلسه دور دوم شورای اجرایی گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان خراسان رضوی در ستاد معاونت علمی آستان قدس برگزار گردید.

آغاز به کار شورای اجرایی طرح گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان خراسان رضوی

اولین جلسه دور دوم شورای اجرایی گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان خراسان رضوی در جوار بارگاه امام رضا علیه السلام برگزار شد.
این جلسه با حضور دبیر کمیته پشتیبان علمی آستان قدس رضوی ، مدیر پژوهشکده دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد،مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد استان خراسان رضوی، مسئول امور خادمیاران علمی آستان قدس رضوی و معاون کانون خادمیاران علمی استان خراسان رضوی تشکیل گردید.
در این جلسه مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد بعنوان دبیر شورای علمی گفتمان علمی انقلاب اسلامی در استان خراسان رضوی انتخاب گردید.
نحوه انتخاب موضوع نشست های علمی، بومی سازی این طرح، استفاده از ظرفیت بنیاد پژوهش‌های آستان قدس رضوی و همه دانشگاه های استان همچنین دانشکده ها و واحدهای دانشگاه آزاد در استان از جمله موضوعات مورد بحث بعنوان دستور جلسه بودند که به شور و مشورت اعضاء محترم گذاشته شد و تصمیماتی برای تکمیل مباحث در جلسه آتی این شورا گرفته شد.

لازم به ذکر است طرح گفتمان علمی انقلاب اسلامی شامل معرفی روشمند آثار و مؤلفان حوزه در عرصه علوم انسانی و اسلامی است. هدف از این طرح این است که این آثار در معرض نقد و بررسی قرار گرفته و اصلاح و تکمیل شود تا دانشی که در این رهگذر تولید شده است عرضه شده و مبنای برنامه ریزی و سیاست در جامعه دینی قرار بگیرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود