۱۳۹۸-۰۵-۰۶

فراخوان جذب استاد حق‌التدريس در دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) منتشر شد

معاون آموزشی و تحصيلات تكميلی دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) از انتشار فراخوان جذب استاد حق‌التدريس در اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش آستان ‌نیوز، محمد قربان‌زاده در گفت¬وگو با خبرنگار ما گفت: دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) در راستای ارتقای كيفی كادر اساتيد خود، در نظر دارد در نيمسال اول سال تحصيلی 99-98 نسبت به جذب استاد حق‌التدريس اقدام نمايد.
وی فارغ‌التحصيل بودن از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، حداقل سه سال سابقه تدريس مفيد و آشنايی با زبان انگليسی را از جمله شرايط اوليه براي اساتيد بيان كرد.
معاون آموزشی و تحصيلات تكميلی دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) خاطرنشان كرد: كليه متقاضيان واجد شرايط جهت تدريس در رشته‌های فنی و مهندسی، ادبيات و علوم انسانی، مديريت و حسابداری، هنر و معماری می‌توانند به آدرس الكترونيكی http://edureg.imamreza.ac.ir مراجعه و ثبت‌نام نمايند.
قربان‌زاده گفت: شركت در اين فراخوان هيچ‌گونه تعهد استخدای و يا جذب را برای اين دانشگاه نخواهد داشت و متقاضيانی كه صلاحيت استادی ايشان به تاييد نهايی دانشگاه می‌رسد، مجاز به همكاری با دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) در قالب قرارداد حق‌التدريس خواهند بود

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود